- İlk Adımlar

1. Kayıt Ol

Henüz kaydolmadıysan, sayfanın üst tarafındaki kayıt bölümünden bunu gerçekleştirebilirsin. Yapman gereken sadece isim, e-posta adresi, seçtiğiniz bir şifreyi ilgili boşluklara girip, genel iş şartlarını kabul etmek olacaktır. Birkaç dakika sonra içinde kaydını etkinleştirmek için gereken linkin olduğu bir e-posta alacaksın. E-postadaki talimatları takip edip hesabınızı aktif hale getir.

2. İndir ve Kur

İndir bölümünden oyun yazılımını indirebilirsiniz. Setup dosyasına çift tıkladığınızda kurulum başlayacaktır. Sonrasında yapmanız gereken oyunu yükleyeceğiniz klasörü seçmek olacaktır.

3. Başlat ve OYNA

Oyunu kurduktan sonra, masaüstünde sembolü göreceksiniz. Aynı zamanda Windows başlat menüsünde de kısayolu eklenmiş olacaktır. Oyunu başlatmak için masaüstündeki ya da başlat menüsündeki simgesine çift tıklayınız. Oyun açıldığında yeni versiyon kontrolü yapacaktır. Mevcut yeni versiyon varsa otomatik olarak birkac dakika içinde yukleyip kuracaktır.

Güncelleştirme sonrası giriş ekranından server seçip kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız. Çıkan ekranda oluştur tuşuna basıp 3 krallıktan birini seçerek karakter seçim ekranından oynamak istediginiz karakter türünü ve cinsiyetini belirleyin. Unutmayın bu karakterler yalnızca o sunucuda kullanılabilir.

 


 

Giriş Yap

 

İndir

 

Nesne Market